gry online

Współpraca z firma GODSTOYS.

16:29:00
Jakiś czas temu miałam okazję współpracować z firmą Godstoys, która to zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju prezentów okolicznościowych oraz gadżetów. Po ustaleniu warunków współpracy firma wysłała mi 3 wyjątkowe gadżety kulinarne:
Rozpoczynając moją recenzję warto nadmienić, iż współpraca z rzeczoną firmą przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Miła oraz szybka konwersacja, a także uroczy list wysłany wraz z produktami odniosły na mnie spore wrażenie. Jednak, to nie relacje są najważniejsze, lecz oferta. A muszę szczerze przyznać, iż jest ona interesująca. Wśród różnego rodzaju prezentów i upominków znaleźć możemy ciekawe akcesoria kulinarne, które każdy miłośnik gotowania bezsprzecznie powinien posiadać.

      1. MULTINOŻYCE 7w1


W moim przekonaniu wśród wysłanych przedmiotów najbardziej godne polecenia są nożyce. Dzięki nim możemy zrobić 7 różnych rzeczy, takich jak: obcinanie, krojenie, obieranie, łupanie orzechów, odkręcanie, skrobanie ryb czy otwieranie butelek. Dzięki temu zaoszczędzimy znaczną ilość przestrzeni, szczególnie, że owe nożyce możemy przyczepić do lodówki za pomocą magnesu. Czy można chcieć czegoś więcej ?

   
   
Kolejnym przedmiotem w mojej recenzji była patelnia w kształcie serca. Pokryta teflonem powierzchnia patelni sprawia, że dania nie przywierają i można przygotowywać je bez tłuszczu. Kształt patelni sprawia, że spożywane posiłki stają się ciekawsze i bardziej zachęcające, co jest może okazać się przydatne w przypadku dań dla dzieci oraz wyjątkowych okoliczności. Subiektywnie rzecz biorąc, patelnia najlepiej nadaje się do przyrządzania jaj i cienkich omletów, które na talerzu wyglądają pięknie.


   

Ciasteczkowy stempel to naprawdę uroczy przyrząd. Ze względu na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz  częste spotkania przy kawie i herbacie okazał się wręcz niezbędny. Wyobraźcie sobie zdziwienie znajomych, gdy wraz z parującym napojem podajecie im ciasteczka opatrzone stemplem z napisem " HOME MADE . Według mnie jest to modny i bardzo przydatny dodatek, szczególnie w okresie przedświątecznym.

Inne posty.

0 komentarze