gry online

Sowy i koty w Dziurawym Kotle, czyli wspieramy lokalny biznes.

13:06:00Moi drodzy ! Dziś " Dziurawy Kocioł " wspiera miejscowy biznes. Ale zacznijmy od początku.Jakiś czas temu postanowiłam zrobić prezent mojej przyjaciółce. Jest Ona wielką fanką sów oraz kotów, a także (o dziwo!) poduszek. Zbieranie ich traktuje jako swego rodzaju hobby. Łącząc te dwa fakty, rozpoczęłam poszukiwania poduszki w kształcie sowy lub kota, lub takiej, która owy motyw zawiera. Po żmudnych poszukiwaniach znalazłam jedynie takie, które pomimo rażącej ceny ani trochę mnie nie zadowoliły. A jednak, za pomocą niezawodnej poczty pantoflowej dowiedziałam się o pewnej Pani, która własnoręcznie wykonuje antyalergiczne poduszki w dowolnych kształtach. Z myślą o przyjaciółce nie mogłam zignorować tego faktu, poszłam więc do domowej pracowni. A tam ? Bogactwo wzorów i materiałów w najniższej cenie. Szybko zaopatrzyłam siebie i przyjaciółkę w kilka cudownych sztuk. Teraz jestem wyjątkowo dumna, zarówno z zakupu, jak i z faktu iż mieszkańcy mojego miasta są tak twórczy.
A co Wy na to, moi kochani czytelnicy ? :)  
 Przedświąteczną porą często zastanawiamy się, co kupić naszej rodzinie i przyjaciołom. Może tym razem będą to antyalergiczne, śliczne i wyjątkowo tanie poduszeczki ? :)
Kochani, jeśli zainteresowała Was oferta Pani Moniki, nie zastanawiajcie się ani chwili. Już teraz możecie wybrać swój wzór i rozmiar, a to wszystko za jedyne 25 zł + koszty przesyłki. W tym celu zapraszam do meilowania i dzwonienia. Wszelkie dane znajdziecie w zakładce KONTAKT ( KLIK )

Inne posty.

0 komentarze