gry online

Wloski smak, czyli wspolpraca z firma VALORI.

16:54:00


Dziś skupię się na opisaniu współpracy z firmą VALORI. Ten post jest dla mnie bardzo ważny, gdyż kuchnia włoska jest bliska mojemu sercu. Dania takie jak pizza lub pasta to coś, co z łatwością możemy wykonać w domu, jednak niektóre przysmaki są bardzo pracochłonne lub po prostu nie do zrobienia w warunkach domowych. Przez długi czas poszukiwałam sklepu, w którym zaopatrzę się w tradycyjne, włoskie produkty, dzięki którym zaoszczędzę trochę energii. Po wielu nieudanych próbach, których nie zgodziłam się nawet opublikować na blogu, wreszcie trafiłam na firmę VALORI

Zacznę od tego, że przysłana paczka zawierała różnorodne smaczki, których wcześniej nie miałam okazji spróbować. Wszystkie wykonane w zdrowy, ekologiczny sposób bez dodatku paskudnych E i konserwantów. W paczce znalazłam : makaron z mąki kasztanowej, bakłażany grillowane w zalewie oliwnej, ciasteczka migdałowe, szparagi w zalewie oliwnej, powidła z fig.


Firma VALORI to sklep, który z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Przyjemna współpraca, piękna prezentacja produktów, niska cena oraz najwyższa jakość to coś, co Dziurawy Kocioł lubi najbardziej :)


Inne posty.

0 komentarze